ОГОЛОШЕННЯ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

 

ОГОЛОШЕННЯ

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

 

Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти,культури,молоді та спорту.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України;повна вища педагогічна  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем або спеціаліста, стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 3-х років або стаж педагогічної роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Особи,які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву,до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно,доходи,витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30(тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у газеті «Смілянські обрії» і на сайті Тернівської  сільської ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків , розміру та умови оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи сільської ради за адресою: с.Тернівка вул..Центральна,35 тел. № +380967043603