Клуб з техніки пошуку роботи для студентів

Знання «алгоритму пошуку роботи» відкривають шлях до успішного працевлаштування.

З початком вересня розпочалася гаряча пора для студентів, а тим паче, якщо ти навчаєшся на 4 курсі, і невдовзі станеш випускником. Швидко мине час, за плечима залишаться виробничі практики та підготовка до випускних екзаменів, натомість з’явиться потреба шукати роботу та починати свій професійний шлях.

Тому найбільш хвилюючим питанням для будь-якого студента-випуск-ника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь з метою побудови професійної кар’єри. Знайти роботу для людини, яка тільки-но закінчила коледж, інколи буває нелегко. З чого починати пошук, як знайти пристойну роботу, як зробити так, щоб роботодавець саме вас взяв на роботу? Відповіді на ці та інші запитання студенти-випускники отримують на засіданнях клубу «Крок до професійного майбутнього» заняття якого днями відбулись для 2 груп студентів- четвертокурсників Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету .

Фахівчинею з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості Дмитренко Інною були  проведені заняття за темами “Джерела інформації про вакансії, секрети складання резюме” та “Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем”. Мета заходу – ознайомити випускників з алгоритмом пошуку роботи та  сформувати практичні навички написання резюме і  підготовки до співбесіди.

В ході зустрічі студенти отримали корисну, змістовну інформацію про різноманітні джерела, які варто використовувати для пошуку роботи, та їх характеристики. Зрозуміли, що підчас пошуку роботи важливу роль для першого заочного знайомства роботодавця з претендентом на вакантну посаду має  саме – резюме . Молоді люди ознайомилися з різними видами резюме, його структурою , вимогами до оформлення. Працюючи над темою «співбесіди з роботодавцем» обговорювали та креативно  пропонували свої варіанти відповідей на можливі запитання роботодавців.

По закінченню зустрічі, ведуча заходу Дмитренко Інна наголосила, що для тих, хто робить перший крок у своїй професійній кар’єрі, шукає свою першу роботу – важливо згадати про свої успіхи в навчальній діяльності, про навики, якими оволоділи під час практики, та сміливо презентувати свої досягнення роботодавцеві.

Інформацію підготувала І. Дмитренко.