Про розроблення детального плану території колишнього господарського двору на вул. Михайла Брайчевського за межами с. Пастирське Черкаського району Черкаської області

оголошення-про-розр-ДПТ-1_

18-41 про розроблення детального плану території колишнього господарського двору за межами с. пастирське

Відповідно до вимог Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності в Україні”,  Тернівська сільська рада повідомляє про початок розробки містобудівної документації відповідно до прийнятого рішенням від 04.10.2021 № 18-41/VІІІ «Про розроблення детального плану території колишнього господарського двору на вул. Михайла Брайчевського за межами с. Пастирське Черкаського району Черкаської області» та доводить його повний текст для відому зацікавлених осіб згідно з вимогами чинного законодавства.

Зазначене рішення прийнято на реалізацію Програму розроблення містобудівної документації на території в адміністративних межах повноважень Тернівської сільської ради на 2019-2023 роки, затвердженої  рішенням ради від 14.05.2019 № 6-3/VII із змінами, з метою забезпечення раціонального використання земельних ресурсів громади з урахуванням їх інвестиційної привабливості і з збереженням функціонального призначення території визначеного Генеральним планом с. Пастирське та існуючого цільового призначення земельної ділянки господарського двору колишнього КСП «Прогрес».

Метою розробки детального плану передбачається провести уточнення планувальної структури і функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території колишнього господарського двору по вул. Михайла Брайчевського за межами с. Пастирське Черкаського району Черкаської області, забезпечення комплексності забудови території розроблення ДПТ, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень,  обґрунтування потреб у формуванні нових земельних ділянок, формування земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, відображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання,  формування земельних ділянок комунальної власності територіальної громади. Організація планування території здійснюється за заявленими інвестиційними намірами розташування пташника батьківського поголів’я з урахуванням існуючої ситуації та вимог чинних будівельних і санітарних правил, формування земельних ділянок комунальної власності для подальшого продажу прав оренди земельних ділянок на торгах, видачі містобудівних умов та обмежень забудовнику. За погодженням виконавчого комітету, розробка документації проводитиметься за рахунок інвестора  без залучення бюджетних коштів. У разі реалізації проектних рішень громада отримає не тільки економічний ефект у вигляді збільшення надходжень до бюджету від передачі земель в оренду та інших податкових платежів, а й зниження рівня депресивності населеного пункту, збільшення кількості робочих місць на виробництві з організацією умов праці на сучасному рівні і відповідно збільшення доходів  мешканців с. Пастирське.

Пропозиції та зауваження щодо прийнятого рішення та для врахування при розробці містобудівної документації приймаються до 08.11.2021 року.

Про проведення громадських слухань буде повідомлено додатково після отримання розробленої документації у встановленому законом порядку. Роботи заплановано провести до кінця поточного року.

З пропозиціями та зауваженнями, а також за детальнішою інформацією пропонуємо звертатись в робочі дні з 8 до 17 години до Тернівської сільської ради або направляти письмово за адресою: 20733, с. Тернівка, вул. Центральна, 35, Черкаського району, Черкаської області.

 

Відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства