Платниками податків Черкащини за січень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 1,3 млрд гривень податків, зборів та платежів

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, платниками Черкаської області за січень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 1,3 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на на 241 млн грн, або на 22 відсотки більше податків, зборів та платежів.

До державного бюджету України сплачено 0,6 млрд грн, що на   114 млн грн,  або на 23  відсотки  більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 0,7 млрд грн, що на  128 млн грн, або на 21 відсоток більше податків, зборів та платежів.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 0,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 82 млн грн більше.

Юрій Байбуз висловив подяку сумлінним платникам за вчасно сплачені податки.