Інформаційне повідомлення про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Житлово-комунальне підприємство «Холоднянське»

Публічний_договір_вода_вв завантажити в форматі DOC

Публічний_договір_вода_вв   завантажити в форматі PDF

про оприлюднення ЖКП “Холоднянське” типових індивідуальних договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у с-щі “Холоднянське”

ЖКП “Холоднянське”  є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню, бюджетним організаціям, іншим підприємствам та організаціям на території селища Холоднянське Черкаського району Черкаської області

З огляду на зазначене, ЖКП “Холоднянське” укладає договори на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  із споживачами (далі – договори).

Ці договори є публічними договорами приєднання, що укладаються з метою надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – послуги). Цей Договір укладається сторонами у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договорів на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування (та/або сайті виконавця) співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір.

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є:

1) вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, в тому числі:

сплата рахунку за надані послуги, факт отримання послуг;

надання Виконавцю підписаної Заяви-приєднання (Додаток 1 до цього договору) та/або взяття на абонентський облік вузла комерційного обліку споживача;

2) ненадання Виконавцю протягом 30 днів з дня опублікування цього договору протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку про відмову від отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або обрання іншої моделі договірних відносин.

З повним текстом типового індивідуального договору можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Тернівської сільської ради за посиланням https://ternotg.org.ua/archives/12347.

 

Відділ містобудування