Погашення податкового боргу

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрія Байбуза, протягом січня 2022 року в цілому по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 1,1 млн грн (з 1 214 млн грн до 1 212,9 млн гривень).

У загальній сумі податкового боргу 798,7 млн грн, або 65,8 відс., – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

За рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 19 млн  гривень. До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 16,3 млн грн, до місцевого – 2,7 млн гривень.

Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 6,7 млн грн, сплачено розстрочених платежів, в тому числі з урахуванням розстрочень наданих за рішенням суду в сумі 0,3 тис. гривень, стягнення з банківських рахунків боржників – 4,6 тис грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 92,8 тис гривень.

За січень 2022 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 2 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає           438 тис гривень.

Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за січень 2022 року до бюджету надійшло 12,1 млн гривень.