На Смілянщині за «круглим столом» обговорили нагальні питання

Під час засідання «круглого столу», участь у якому прийняли начальник Смілянської ДПІ Головного управління ДПС в Черкаській області Наталія Ведмедь та представники Смілянської ТГ, обговорили питання пошуку резервів наповнення бюджетів, забезпечення в повному обсязі сплати громадянами нарахованих сум податків та погашення суб’єктами господарювання заборгованості зі сплати податків і зборів.

Для досягнення позитивних результатів у такій співпраці, Наталія Ведмедь  зауважила, що необхідно активно проводити заходи, спрямовані на підвищення рівня податкової культури серед громадян, зокрема організовувати зустрічі, семінари з громадянами та суб’єктами господарювання в громадах, роз’яснювати новації податкового законодавства, інформувати про терміни сплати податків і зборів.

На заході зверталася  увага  на актуальних питаннях застосування касових апаратів. Окремою темою для обговорення стала також розпочата кампанія декларування доходів громадян за 2021 рік та одноразове добровільне декларування активів.

За результатами зустрічі присутні домовились про подальшу співпрацю та проведення спільних заходів, спрямованих на забезпечення належних поступлень до бюджетів.