Бажаємо здоров’я усім жителям Тернівської громади!

Наша Україна вже дев’яту добу знаходиться у стані війни з Російською Федерацією. Ситуація на фронті складна але контрольована Збройними Силами України , Національною Гвардією, Силами територіальної оборони.

В посиленому режимі працює Національна Поліція та Служба Безпеки України.

Жителі Тернівської громади, сільська рада, старостинські округи працюють у режимі військового часу, прикладаючи багато зусиль зміцненню обороноздатності нашої Держави.

Ц і л о д о б о в о      працює телефон  сільської ради           0972066681

У цей  час жителі громади, сільська рада та старостинські округи діють виважено та рішуче  :

  • По кожному населеному пункту громади проведено збори населення по організації загонів самооборони сіл та добровольчих формувань територіальних громад населених пунктів, на яких були обрані командири та їх заступники. Виготовлені посвідчення для членів загонів самооборони Тернівської ТГ. Членами загонів самооборони проводяться патрулювання, згідно встановлених графіків, по вулицях сіл з метою забезпечення охорони громадського порядку та недопущення випадків мародерства.
  • Ознайомлено жителів громади із пам’ятками про дії населення на випадок надзвичайних ситуацій під час воєнного стану.
  • По кожному населеному пункту встановлені блокпости, один блокпост є офіційно занесеним в реєстр, решта будуть використовуватись під час більш складної ситуації на фронті.
  • Проводиться збір продуктів харчування, засобів гігієни, одягу для наших захисників . Зібрано більше десяти тон продуктів харчування та передано до пункту збору продуктів харчування м.Черкаси та військовим частинам. Надається допомога при підвозі продуктів у населені пункти громади. Налагоджено виготовлення маскувальних сіток.
  • Ведеться облік переміщених осіб, що приїхали в населені пункти громади після початку військових дій, обстеження нежилих будинків.
  • Проводиться робота по дотриманню к о м е н д а н т с ь к о ї години, з 00 год. по 6.00 год. та світломаскування у власних домівках, підприємствах, установах, організаціях.
  • Постійно інформується населення про сигнали повітряної тривоги через створені групи у вайбер, фейсбук та оповіщувальні сирени.
  • Підтримується постійний зв’язок з Черкаським РТЦК та СП Черкаської області для взаємодії у військовий час, організовано підвіз військовозобов’язаних до військомату.
  • В установах та підприємствах громади, закладах освіти громади підготовлені місця для тимчасового поселення біженців.
  • Підготовлені підвальні приміщення для укриття при надходженні команди повітряної тривоги.

Миру     нам    всім  !