ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОШКОДЖЕННЯ

 ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !

 

Шановні жителі громади!

 

Упродовж останніх років на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго».

Викликає значну стурбованість те, що діями з викрадення електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторної оливи з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода ПАТ «Черкасиобленерго», а й неодмінно приводяться до аварійного стану мережі електропостачання.

Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень та інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

В цей складний для України час Керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» просить жителів області не бути байдужими до проблеми та у разі виявлення фактів протиправних дій або підозрілої поведінки осіб поблизу електроустановок, виявлення відкритої трансформаторної підстанції, демонтажу ліній або обладнання особами, що не є працівниками Смілянської філії ПАТ ’’Черкасиобленерго” (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі та мають при собі посвідчення особи), а також, якщо ви стали свідком крадіжки або пошкодження електрообладнання – повідомляйте про це поліцію за номером 102, звертайтесь до нашого колцентру телефон 0472-33-87-87, та диспетчеру Смілянської філії за номерами телефонів: 050-451-15-77, 2-45-60.

Не будемо байдужими до нашої спільної з Вами проблеми. Заздалегідь вдячні Вам за підтримку та порозуміння.