Платниками податків Черкащини за I квартал 2022 року сплачено 32,6 млн гривень рентної плати

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, платниками податків Черкащини за 3 місяці 2022 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено 32,6 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету за 3 місяці поточного року сплачено 13,3 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 6,9 млн гривень (51,9 відс.).

Також, до державного бюджету сплачено 1,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 4,5 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,1 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів за 3 місяці 2022 року сплачено     19,3 млн грн рентної плати, у тому числі: 10,5 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 6,9 млн грн рентної плати за спеціальне використання води та 1,9 млн грн рентної плати за користування надрами.