Про відмову у наданні дозволів на розробку документацій із землеустрою, затвердженні документацій із землеустрою для передачі ділянок у власність під час військового стану

ПРОЄКТ

Парахоня О.Б.

ТЕРНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.04.2022                                                                            № 28 –  / VІІІ

Про відмову у наданні дозволів на розробку документацій із землеустрою, затвердженні документацій із землеустрою для передачі ділянок у власність під час військового стану

 

            Відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п. “а”, “в”, “к” ч. 1 ст.  12, ст. 83, ст. 116, ч. 1 ст. 122, ст. 125, ст. 126, пп. 5 п. 27 розділу Х Перехідні положення Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-ІІІ, в редакції Закону України від 24.03.2022 року № 2145- IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану”, враховуючи пропозиції постійної комісії ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони природи та екології, сільська рада ВИРІШИЛА: 

  1. Відмовити у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність наступним громадянам :

Особі 1

Особі 2

у зв’язку з встановленою законом забороною на передачу земель комунальної власності у приватну власність та надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої  безоплатної передачі.

  1. Відмовити Особі 3 у затвердженні документації із землеустрою та передачі у власність земельної ділянки площею 0,25 га для обслуговування садибного житлового будинку на Адреса 3 Черкаського району Черкаської області у зв’язку з встановленою законом забороною на передачу земель комунальної власності у приватну власність.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради, постійну комісію сільської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони природи та екології, відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства.

 

 

Сільський голова                                                                            Юрій КРИВДА