Понад 25 тисяч адміністративних послуг надано центрами обслуговування платників області за I квартал 2022 року

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що для зручності, комфортності платників податків в умовах дії правового режиму воєнного стану сервісне обслуговування платників податків (платників єдиного внеску), зокрема, надання адміністративних послуг, виконання інших функцій сервісного обслуговування здійснюється ЦОП незалежно від місця обліку платника податків.

Так, лише за I квартал 2022 року фахівцями державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Черкаській області надано 25323 адміністративних послуг, в березні – 6123.  Найбільш запитуваними послугами є – отримання картки платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 11581, в березні – 3220.

Центри обслуговування платників на Черкащині  працюють у звичайному режимі: понеділок – четвер з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., п’ятниця – з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв., обідня перерва з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

У зв’язку з воєнним станом усі святкові дні скасовано, тож неробочими днями залишаються лише субота та неділя.

З інформацією про центри обслуговування платників (режим роботи, контакти та інше) можна ознайомитись у банері «Центри обслуговування».

Для бажаючих отримати консультацію в податковій службі Черкащини працюють «гарячі лінії».