2 актуальні конкурси для бізнесу!!!

Доброго дня!
У цей складний для України час, час випробувань різноманітні донорські організації хочуть підтримати Україну.
Тому, інформуємо Вас про 2 актуальних конкурси для бізнесу!
Просимо Вас брати участь, у разі зацікавленості, або поширити інформацію серед потенційно зацікавлених організацій/виробників Вашої громади!
1. Назва: Конкурс субгрантів “Підтримка переміщення виробничих потужностей мікро, малих та середніх підприємств (ММСП)”.
Мета:   створення умов і підтримка українських сільськогосподарських ММСП та ММСП, які займаються переробкою харчових продуктів, у переміщенні виробничих потужностей із зон активних бойових дій, зон підвищеного ризику та/або непідконтрольних уряду України територій (окрім Донецької і Луганської областей), відновленні роботи на новому місці.

Проект спрямований на переміщення та відновлення роботи існуючих виробництв, насамперед у наступних цільових ланцюгах доданої вартості: овочі, фрукти, ягоди, молоко, м’ясо, свійська птиця, аквакультура, кондитерські вироби і крафтова продукція.
Хто може подаватися: українські приватні підприємства, неурядові організації або бізнес-асоціації.
Дедлайн: 20 травня 2022 року.
В рамках проекту буде відібрано до 20 ММСП. Буде надаватися грант  у розмірі до 300 000 грн на кожне ММСП (розмір співфінансування ММСП: мікропідприємство 15 %, мале 30 %, середнє 50 %, все інше покриває проект АГРО). Проект покриває такі витрати:
  • компенсація оренди виробничих приміщень до одного року;
  • компенсація до 75% фонду заробітної плати на період монтажних та пусконалагоджувальних робіт до запуску виробництва (але не більше ніж 4 місяці);
  • компенсація вартості експертної та консультаційної підтримки з технологічних, маркетингових питань тощо;
  • компенсація вартості впровадження стандартів якості і простежуваності безпечності продуктів харчування;
  • компенсація вартості послуг логістичних компаній з переміщення ММСП виробництв.
Заявки подаються українською мовою.
Детальніше: https://bit.ly/37Bainf
2. Назва: Ініціатива “Made in UA Support Project”
Мета: підтримати малі українські крафтові виробництва (бренди). 100 крафтових виробників зможуть отримати по $1000 для розвитку своїх брендів.
Для кого: офіційно зареєстровані українські виробники  (ТОВ або ФОП другої чи третьої групи), які залишилися в Україні й продовжують працювати.
Що потрібно зробити? Все дуже просто. Потрібно розказати про своє виробництво та процеси під час війни за посиланням, що наведено нижче, та дочекатися результатів, які будуть відомі вже 24 травня. Переможців оберуть партнери проекту шляхом внутрішнього голосування.
Дедлайн: 10 травня 2022 року.

Детальніше: https://bit.ly/38q1e4v