Проєкт рішення виконавчого комітету “Про утворення комісії з визначення необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги між селами Сердюківка та Санжариха”

ТЕРНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

06.06.2022                                                                                                       № __

Про утворення комісії з визначення необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги між селами Сердюківка та Санжариха

Відповідно до пп. 7 п. «а» статті 30, ст. 40, п. 6 ч. 4 ст. 42  Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 3 Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 650, з метою упередження виникнення нещасних випадків, оздоровлення насадження та приведення його до належного санітарного, лісопатологічного стану, необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Утворити комісію з визначення необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги між селами Сердюківка та Санжариха за межами населених пунктів на території Тернівської територіальної громади Черкаського району Черкаської області та затвердити її склад (додається).
  2. Комісії провести обстеження лісової смуги, зазначеної у п. 1 цього рішення, визначити необхідність проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги та подати виконавчому комітету акт обстеження з пропозиціями, відповідно до вимог Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову та відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова                                                                              Юрій КРИВДА

Додаток

до рішення виконкому

Тернівської сільської ради

від 06.06.2022 № _

 

 

 

Склад комісії з визначення необхідності проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисної лісової смуги між селами Сердюківка та Санжариха

 

Кривда Юрій Іванович – сільський голова, голова комісії
Парахоня Олександр Броніславович – начальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства, секретар комісії
Бурса Олена Анатоліївна – в.о. директора комунального підприємства «Холоднянське»
Великий Сергій Володимирович. – головний спеціаліст відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)
Ляшенко Наталія Володимирівна – староста с. Сердюківка
Сватко Вікторія Іванівна – депутат сільської ради
Солоха Сергій Михайлович – директор держаного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Київлісозахист” (за згодою)

 

 

Секретар ради                                                                           Тетяна ПОЛІЩУК