Платниками податків Черкащини за 5 місяців 2022 року cплачено 69,1 млн гривень рентної плати

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Серій Гришко, платниками податків Черкащини за січень-травень 2022 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено 69,1 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету з початку року сплачено 34,1 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 17,9 млн гривень (52,5 відсотка).Також, до державного бюджету сплачено      9,5 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів,          6,5 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,2 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів за 5 місяців 2022 року сплачено       35 млн грн рентної плати, у тому числі: 17,5 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 14,6 млн грн рентної плати за спеціальне використання води та 2,9 млн грн рентної плати за користування надрами.

Сергій Гришко висловив подяку всім платникам податків за вклад в перемогу України та активну громадянську позицію!