Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

За 7 місяців 2022 року на розгляд комісії Головного управління ДПС у Черкаській області (далі – ГУ ДПС) з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) надійшло 15171  Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 1040 суб’єктами господарювання на загальну суму ПДВ 443,8 млн гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодо подання пояснень та копій документів прийнято рішення про реєстрацію ПН/РК 957 СГ на загальну суму ПДВ 409,8 млн гривень.

Крім того, Комісією враховано 202 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТ ЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

З метою усунення недоліків, які мають місце при подані Таблиці, пропонуємо платникам надавати до такої Таблиці уніфіковану форму пояснення (https://ck.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/605075.html).

У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів ГУ ДПС у Черкаській області за номером (0472) 33-91-97:

за напрямом розгляду Повідомлень про надання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування та Таблиць даних платника податку – Христенко Олександр Вікторович;

за напрямом роботи з питань законодавства щодо розблокування податкових накладних, розрахунків коригування – Черненко Ніна Валентинівна.

Також для зручності платників працює електронна пошта https://ck.official@tax.gov.ua