Громадяни Черкащини задекларували 3,3 млрд грн доходів, отриманих протягом минулого року

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє , що станом на 01.08.2022 громадяни подали понад 19 тисяч декларацій про майновий стан і доходи.

Загальна сума задекларованого доходу становить 3,3 млрд грн, що на      1,3 млрд грн, або на 70 відс. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Громадяни визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 87,4 млн грн, що на 11 млн грн, або на 14 відс. більше ніж за відповідний період минулого року. Військового збору визначено у сумі            22 млн грн, що на 14 млн грн, або більш ніж у два з половиною рази ніж станом на 01.08.2021.

Правом на податкову знижку скористалися д 2444 особи, задекларовано до повернення з бюджету – 8,8 млн гривень.

Нагадуємо, що для фізичних осіб, які бажають скористатися правом на податкову знижку за результатами 2021 року, компанія декларування не завершена.

Для спрощення процедури пропонуємо скористатися електронним сервісом «Декларація про майновий стан і доходи» в приватній частині «Електронного кабінету платника», який надає можливість подати разом з декларацією документи, що підтверджують право на податкову знижку.