Робоча нарада щодо погашення заборгованості

Сьогодні у прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбулось засідання тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На нараді були присутні начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Черкаській області Олег Коваль, заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування  податків  і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Любов Струніна, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Віталій Таран, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Черкаській області Любов Ткаченко.

Олег Коваль доповів, що станом на 01.08.2022 року заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиного внеску) склала 270,4 млн грн, в т.ч. заборгованість по банкрутах – 30,7 млн гривень.  За рахунок вжитих Головним управлінням ДПС у Черкаській області заходів, починаючи з червня цього року спостерігається стала тенденція скорочення заборгованості з єдиного внеску, а саме: у червні – скорочення на 5,3 млн грн (або на 2 відс.), у липні – на 6,7 млн гривень (або на  2,4 відс.).

На засідання були запрошені керівники підприємств-боржників, з якими проведена конструктивна бесіда щодо погашення заборгованості. Також узгоджено план напрацювання додаткових дієвих заходів щодо стягнення заборгованості.