Комунікація з представником інституту громадянського суспільства

Продовжуючи спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків, в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко провів зустріч з головою Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Черкаській області Євгенієм Нагорним. У заході також взяли участь заступник начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська та керівники профільних підрозділів.

Захід пройшов в рамках дії комунікаційної податкової платформи для оперативного вирішення питань, які виникають у роботі бізнесу.

Під час зустрічі Євгенієм Нагорним озвучені проблемні питання сьогодення, які виникають у суб’єктів господарювання.

Темою сьогоднішнього діалогу було обговорення найбільш проблемних для платників податків питань щодо реєстрації/зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, особливостей адміністрування  акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, перекодування касового апарату та інше, а також визначили шляхи покращення взаємодії представників асоціації з податковою службою Черкащини для системного вирішення проблемних питань.

Сергій Гришко зазначив, що податкова служба розширює можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес-спільнотою, аби кожен знайшов оптимальний для себе формат діалогу з податківцями.