Просимо вас забезпечити сплату земельного податку за землю в строки встановлені законодавством, тобто до 20 жовтня.

Шановні жителі Тернівської громади!

Просимо вас забезпечити сплату земельного податку за землю в строки встановлені законодавством, тобто до 20 жовтня. 

У зв’язку з виявленням значної кількості помилкових нарахувань в квитанціях отриманих від головного управління державної податкової служби (ГУ ДПС) у Черкаській області, просимо невідкладно з усіх питань звертатись до Центру обслуговування платників,  Смілянського управління ГУ ДПС у Черкаській області за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 76.

Звертаємо Вашу увагу на те, що звертатись необхідно тільки особисто або з відповідним дорученням на представництво особи.

При собі обов’язково необхідно мати:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Документ що посвідчує право на землю (державний акт, договір оренди, договір сервітуту, рішення відповідної ради про надання земельної ділянки (до 2002 року),  довідки від сільської ради про закріплені площі земель за домоволодінням у відповідних випадках),
  • документ про земельну ділянку під нерухомим майном та  про право на це нерухоме майно (у відповідних випадках), доручення та представництво інтересів іншої особи (у відповідних випадках)

Враховуючи затримки з перерахуванням коштів між фінансовими установами, поштовими відділеннями, пропонуємо сплатити земельний податок у можливий найкоротший строк.

Окремо Тернівська сільська рада звертається до громадян ,які вносять кошти у розмірі 50 грн. на добровільній основі у формі самооподаткування за рішенням зборів громадян за місцем проживання. Такі кошти спрямовуються для фінансування разових цільових заходів соціально – побутового характеру .

Шановні  громадяни !  Не зволікайте  із  своєчасним  внесенням плати  у формі самооподаткування  оскільки саме ці кошти спрямовуються для задоволення  соціально – побутових потреб за місцем вашого проживання .

Не наражайте себе на зайві витрати у вигляді штрафів та пені за невчасно сплачений земельний податок.

Тернівська сільська рада.