Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС»

05.12.2022 10:24
Ми не просто віримо, що діти – наше майбутнє, а щодня доводимо це нашою боротьбою. Нині ми відстоюємо спільну справу — добробут наших дітей. І боремося не лише за тих, хто живе зараз, а й за майбутні покоління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно.

Вимоги до конкурсних робіт:
Від кожного учасника приймається одна робота, яка не повертається. Кількість робіт від одного учасника не обмежено. Малюнок має бути виконаний власноруч, без допомоги інших осіб. Колективні роботи не розглядаються.

На титульній стороні малюнку в правому нижньому кутку необхідно вказати українською мовою друкованими літерами: ім’я та прізвище автора, його вік, населений пункт, назву малюнка.

Зі зворотної сторони роботи слід вказати контактний телефон одного з батьків, (за наявності) ПІБ викладача (керівника гуртка тощо), навчальний заклад.

Терміни проведення:
1 – 15 грудня – оголошення конкурсу та отримання робіт від учасників;
16 – 18 грудня – визначення авторів кращих робіт;
19 грудня – нагородження переможців конкурсу.

Оцінка робіт здійснюється за такими критеріями:
тематична відповідність;
творчий підхід;
оригінальне рішення в розкритті теми конкурсу.

Заохочення переможців конкурсу:
Автори десяти кращих робіт отримають від МВС України подарунки.

Беручи участь у конкурсі, його учасники погоджуються, що в разі виграшу їхні імена та малюнки можуть бути оприлюднені та використані МВС на офіційному сайті міністерства, соціальних мережах, а також у ЗМІ. Таке використання є безплатним і жодним чином не відшкодовується.

Надіслати роботу на конкурс можна на електронну адресу: konkurs_mvs@i.ua