Курси з вивчення антикорупційного законодавства на порталі знань НАЗК

Звертаємо увагу державних службовців та громадян на функціонування навчального порталу Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК)  NAZK.Study. Наголошуємо, що одним з найефективніших способів запобігання корупції є навчання, адже велика кількість правопорушень вчиняється без злочинного умислу, через незнання або нерозуміння законів та правил. Саме тому запрошуємо долучитись до ініціативи НАЗК та пройти відповідні курси з вивчення антикорупційного законодавства на порталі знань НАЗК.

NAZK.Study – це навчальна платформа, де кожен може пройти безкоштовні онлайн-курси на антикорупційну тематику. На курсах розкриваються важливі та актуальні теми доступною мовою: для того, щоб кожен міг розібратися та без надзусиль отримати нові знання та навички, необхідні для роботи, громадської діяльності або загального розвитку. Навчання проходить у зручному форматі (курси можна проходити у будь-який час, з комп’ютера або смартфона).

До розробки курсів залучено найкращих експертів у своїх галузях з метою надання найбільш актуальної та корисної інформації користувачам платформи.

Окремо звертаємо увагу державних службовців на те, що з 24 жовтня на навчальній платформі Study.NAZK. відкрито новий онлайн-курс про електронне декларування «Декларуйся – 2022».

Його мета – підвищити обізнаність усіх зацікавлених щодо правил і повноти заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Курс складається з трьох модулів, під час проходження яких слухачі дізнаються про види декларацій та про те, як підготуватися до подання декларації. Експерти розповідають про покрокове заповнення декларації, додаткові інструменти фінансового контролю, а також про відповідальність, що  передбачена за порушення вимог декларування.

Курс буде особливо корисним тим, хто вперше подає декларацію.  Також, інформація, зосереджена у курсі, буде корисною для декларантів, які хочуть освіжити свої знання щодо процесу декларування та дізнатися про останні  зміни до нього, для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції та для всіх, кому цікаво, як працює електронне декларування в Україні.