День святого Миколая – дитяче свято!

День святого Миколая – це день святкування Святого Миколая у католиків та православних. Відзначають цей день 19 грудня.

Діяння Святого стали причиною появи багатьох легенд та переказів. За легендами він опікується подорожуючими та воїнами, був покровителем усіх тварин, дітей та допомагає бідним. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.

Попри те, що в нашій країні воєнний стан, податківці Черкаської області не змінюють традиції цього свята – дарувати подарунки діткам. І кожного року напередодні свята працівники Смілянської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області створюють невеличке свято для дітей «Смілянського дитячого будинку – інтернату».

Фахівці ДПІ на чолі з начальником Наталією Ведмедь від усього колективу податківців привітали дітей з одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, побажали здоров’я, здійснення їх самих заповітних мрій, а вчителям – терпіння, творчого натхнення та добробуту та подарували подарунки – фрукти, солодощі, напої, печиво та цукерки.

Найбільшою вдячністю для податківців була справжня природна реакція вихованців інтернату – це їхні щасливі очі, радісні усмішки, слова подяки та бурхливі оплески за піклування і увагу.