ТОВ «Сустейнбл ленд менеджмент» оголошення для отримання дозволу на викиди

газета Черкаський край с. 1,7

Лист щодо оголошення

ТОВ «Сустейнбл ленд менеджмент», що знаходиться в Черкаській області, Черкаському районі, селищі Холоднянське, вулиця Ржевська, будинок 24-Б має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Юридична адреса підприємства: Україна, 08710, Київська область, Обухівський район, с. Підгірці, вул. Піщана, 604.

Основним видом діяльності ТОВ «Сустейнбл ленд менеджмент» є виробництво пива.

Джерелами викидів шкідливих речовин є: приміщення основного виробництва (дробарка солоду, заторно-сусловарильний апарат, фільтраційний апарат, вірпул варочного порядку, засипка хмелю, гліколева станція, мийка обладнання та кегів, розлив в кеги, ЦКТ, водопідготовка) та холодильні установки на фреоні.

Від джерел викидів в атмосферне повітря викидаються наступні речовини: речовини у вигляді твердих суспендованих частинок (0,000 т/рік), натрію гідроокис (0,014 т/рік), ‌неметанові легкі органічні сполуки (0,769 т/рік), азотна кислота (0,057 т/рік), кислота оцтова (0,057 т/рік), фреони (0,013 т/рік).

Сумарний обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає   0,910 т/рік.

Нормативна санітарно-захисна зона підприємства – 50 м.  На межі санітарно-захисної зони концентрація забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не перевищує допустимі норми. Зауваження та пропозиції громадських організацій і громадян відносно викидів забруднюючих речовин в атмосферному повітрі ТОВ «Сустейнбл ленд менеджмент» можуть надсилатись протягом 30 днів з моменту опублікування повідомлення до Черкаської ОДА (ОВА) за адресою м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, тел. 37-22-49, електронна пошта: vzg@ck_oda.gov.ua.