Чи звільняється від оподаткування ПДВ операції з постачання, підготовлення, виготовлення, розповсюдження аудіо книг?

Відповідно до п.п. 197.1.25 прим. 1 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України № 2755-VІ (далі – ПКУ) звільняються від оподаткування операції з постачання, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування тощо), виготовлення, розповсюдження аудіокниг, озвучених українською мовою, крім видань еротичного характеру.

Норми п.п. 197.1.25 прим. 1 п. 197.1 ст. 197 ПКУ поширюються також на електронні послуги із постачання електронних примірників (електронно-цифрової інформації) та/або надання доступу до аудіокниг, озвучених українською мовою, крім видань еротичного характеру.

За інформацією загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

Залишити відповідь