Стан роботи системи моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінювання ступеня ризиків за І квартал 2023 року

За січень – березень 2023 року на розгляд комісії ГУ ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) надійшло 12908 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 1309 суб’єктами господарювання на загальну суму ПДВ 376,1 млн гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодо подання пояснень та копій документів прийнято рішення про реєстрацію 11635 Повідомлень по ПН/РК 1226 СГ на загальну суму ПДВ 352 млн гривень.

Крім того, Комісією враховано 501 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТ ЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів ГУ ДПС у Черкаській області за номером (0472) 33-91-97.