Тернівська сільська територіальна громада розпочинає процес опитування щодо визначення основних проблем для виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Тернівської територіальної громади.

Тернівська сільська територіальна громада розпочинає процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Тернівської  територіальної громади.

В рамках підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Тернівської  сільської територіальної громади проводиться опитування жителів та підприємців громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Просимо Вас пройти опитування щодо визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Тернівської  сільської територіальної громади.

Опитування мешканців за посиланнями: https://forms.gle/VzojuGCJpLRpNLNQ8

Опитування підприємців за посиланнями:  https://forms.gle/ewYE6D98BDDtd8d49