Знову запрацювала платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Якщо Ви бажаєте чи потребуєте вибору або зміни професії, обрати свій шлях та визначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей, тоді знайте, що існує можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі.

Служба зайнятості впровадила веб-базовану платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», яка знову відновила свою роботу – систему профорієнтаційного діагностування на якій усі бажаючі, починаючи з 14 років, мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. Для цього достатньо зв’язатись з фахівцем з профорієнтації Смілянського управління, повідомити про своє бажання пройти діагностику  та отримати код доступу.

Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування myprofession.com.ua дає можливість визначити професійну мотивацію – глибинні професійні інтереси й цінності, структуру інтелекту – рівень розвитку інтелекту (IQ) і специфіку структури здібностей та психологічні схильності до певних видів діяльності.

Проходження тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. За результатами проходження усіх тестів система запропонує конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Пам’ятайте, що витрачена година зараз – заощаджені роки зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном гарячої лінії Смілянського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості +38(0934797244) або на електронну адресу 2302@ckocz.gov.ua