Шановні абітурієнти, з радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, на вступ до факультету № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

Шановні абітурієнти, з радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, на вступ до факультету № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека». Університет пропонує найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки. Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента. Ви отримаєте не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки. Безкоштовне практично орієнтоване навчання, державне забезпечення (проживання, харчування, формений одяг), можливості самовдосконалення у спорті й науковій діяльності, а також гарантоване працевлаштування після закінчення навчання – це лише маленька частина переваг, що надає флагман освіти і науки – Харківський національний університет внутрішніх справ. Приєднуйтесь, переходьте за посиланням та заповнюйте форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSejjkzsULl4p4…/viewform
Заповнивши анкету абітурієнта Ви отримаєте посилання на чат https://http://cutt.ly/3M9F00D, де можна оперативно отримувати актуальні новини про заходи, у тому числі онлайн, для абітурієнтів та відповіді на питання щодо вступу до ніверситету.
📎Алгоритм дій абітурієнтів:
Реєстрація проводиться на сайті: http://osvita.np.gov.ua під час реєстрації на порталі абітурієнти вказують свої анкетні дані та зазначають обрані для вступу ЗВО, спеціальність, спеціалізацію.
❗️❗️❗️ВАЖЛИВО ❗️❗️❗️
Правильно зазначити свою адресу електронної пошти, адже саме на неї буде надісланий лист з бланками документів, які абітурієнт має заповнити власноруч та надати до підрозділу поліції.
Контакти факультету № 4 (кіберполіції):
тел.: 096-964-80-65 та 067-717-07-02
Приймальна комісія ХНУВС – 097-680-13-53