Черкаська область: майже 18 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів за січень-вересень

За cічень-вересень нинішнього року платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 17,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року, до бюджетів спрямували на 33,8 відс., або на 4,5 млрд грн податків, більше.

В.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід інформує детально про динаміку надходжень. Він зазначає: «До державного бюджету України сплачено 7,2 млрд грн, що на 31,6 відс., або на 1,7 млрд грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року. Водночас місцеві бюджети Черкаської області отримали 10,7 млрд грн, що на 35,4 відс. або на 2,8 млрд грн більше, ніж за січень-вересень 2022 року».

Зауважимо також, що перераховані й спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 9,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 23,5 відс. або на 1,8 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період 2022 року.