Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти,культури,молоді та спорту.

ОГОЛОШЕННЯ

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти,культури,молоді та спорту.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України;повна вища педагогічна  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем або спеціаліста, стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 3-х років або стаж педагогічної роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Особи,які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву,до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно,доходи,витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30(тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу у газеті «Смілянські обрії» і на сайті Тернівської  сільської ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків , розміру та умови оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи сільської ради за адресою: с.Тернівка вул..Центральна,35 тел. № +380967043603