Тернівська ТГ вдруге  стала участницею проекту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій громад у сфері соціальних послуг»

Тернівська ТГ вдруге  стала участницею проекту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій громад у сфері соціальних послуг». Проект реалізується за фінансової підтримки Програми Польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програми допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках десятого раунду програми «Development Ceoperation Pertnershsip Program». Головною метою Проекту є створення довгострокового  плану вирішення соціальних проблем  у громаді.

Розпорядженням  сільського голови Юрія Кривди  №174 від 30 листопада 2023 року створено робочу групу з розробки Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем Тернівської Територіальної Громади на 2024- 2027 роки. Команда складається з працівників соціальної сфери громади: КЗ «Центру надання соціальних послуг Тернівської сільської ради», служби у справах дітей, відділу соціального захисту та охорони здоров’я, з залученням працівників структурних підрозділів сільської ради та керівників структурних підрозділів Тернівської територіальної громади, з змістом якого можна ознайомитися на сайті https://ternotg.org.ua..

Створення довгострокового  плану вирішення соціальних проблем  має на меті поліпшення соціальної сфери у житті кожного мешканця громади, тому так важлива участь всіх, адже разом ми Сила! В наступному випуску газети Вісник Тернівської громади, на сайті https://ternotg.org.ua., та на офіційній сторінці Facebook Тернівська ТГ, буде розміщене анкетування в якому кожен житель громади зможе виразити свої думки про першочерговість потреб щодо розвитку соціальної сфери у нашій громаді. Долучайтеся, бо це є важливо!

[pdf-embedder url=”https://ternotg.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-11_12-45-02_winscan_to_pdf-розпорядження-174.pdf” title=”2023-12-11_12-45-02_winscan_to_pdf розпорядження 174″]