30 листопада експертами ГО Електронна республіка межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» була презентована модельна дорожня карта з рекомендаціями до використання в роботі.

30 листопада експертами ГО Електронна республіка межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату”  за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» була презентована модельна дорожня карта з рекомендаціями до використання в роботі.
 
Звертаємося до вас за зворотнім зв’язком, щодо використання рекомендацій з дорожньої карти в роботі. Якщо ви вже взяли у роботу, щось з вказаного, напишіть за якими компонентами будете працювати для покращення бізнес-середовища та надішліть нам документ (розпорядження або наказ), щодо роботи за цим напрямком.
Також, якщо ви тільки плануєте щось використати напишіть нам про це у відповідь на цей лист.
У вкладенні надсилаємо повторно модельну дорожню карту.
Переглянути запис заходу ще раз можна за посиланням https://youtu.be/tRq2HrnWt4Q?si=FM7GCbCEq2QSZcqM
Просимо надати відповідь найближчим часом, нам дуже важливий ваш зворотній зв’язок, щоб розуміти, що наша робота була корисною для вас.
Гарного та мирного дня!