Анкетування з метою виявлення соціальних проблем, що стикаються з нашою громадою, в рамках участі у проекті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»*, спрямованому на покращення якості життя у нашій громаді.

Шановні мешканці Тернівської територіальної громади!

Повідомляємо Вас про початок анкетування з метою виявлення соціальних проблем, що стикаються з нашою громадою, в рамках участі у проекті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»*, спрямованому на покращення якості життя у нашій громаді.

Ваші думки, відгуки та пропозиції є важливим джерелом інформації для розробки ефективних стратегій вирішення соціальних проблем. Тому запрошуємо Вас активно прийняти участь у цьому анкетуванні та поділитися своїми думками.

Анкетування буде проводитися з 16 лютого 2024 року до 07 березня 2024 року. Ви можете заповнити анкету онлайн за посиланням https://forms.gle/Q6NqCSwdH4JLWxY87 або взяти її в Тернівській сільській раді,  старостатах, КЗ « Центру надання соціальних послуг»,  медичних закладах,  ліцеї, школах і дитячих садках,ЦНАПі, магазинах Вашого села.

Проект, в якому ми беремо участь, розрахований на те, щоб зробити нашу громаду ще кращим місцем для життя, а Ваші відгуки є важливим кроком у цьому напрямку.

Заздалегідь дякуємо за Вашу увагу та активну участь!

*Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».