Інформаційна довідка про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних виконавчим комітетом Тернівської сільської ради

Виконавчим комітетом Тернівської сільської ради проведено трискладовий тест відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За звітний період 2023 року відповіді на запити, зокрема інформації, що має бути у відкритому доступі, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», були надані у повному обсязі.

За результатом трискладового тесту виконавчий комітет Тернівської сільської ради, повідомляє що на час дії воєнного стану, вважає за необхідне обмежити оприлюднення інформації про створення та поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на підставі пункту 2 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

Також, виконавчим комітетом Тернівської сільської ради визначено наступні загрози, які несе оприлюднення даної документації:

  • розголошення службової інформації у період воєнного стану;
  • інформація, оприлюднення якої може завдати шкоду національній та оборонній безпеці держави;
  • несанкціонований доступ до інформації про місцезнаходження об’єктів та можливість нанесення шкоди ворогом.