Чат-бот для вагітних “Буду мамою” та замовляйте друковані матеріали для розміщення

В рамках співпраці платформи «Охорона здоров’я» ВАОТГ та ГС «Ліки контроль» представляємо органам місцевого самоврядування спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних, який доступний:

– Viber  (https://chats.viber.com/iwillbemother_bot)

– Telegram (https://t.me/IWillBeMother_bot)

Чат-бот надає інформацію про безоплатні медичні послуги під час ведення вагітності і пологів, які доступні за програмою медичних гарантій.

Звертаємось до громад із закликом щодо розміщення інформаційних матеріалів про чат-бот у комунальних медичних закладах, адміністраціях, громадських просторах  задля того, щоб майбутні мами були більш обізнаними про доступні медичні послуги.

Ми впевнені, що це допоможе налагодженню ефективної комунікації між медичними фахівцями і пацієнтками. Ви можете отримати набори наліпок для вагітних (“стікерпаки”), які можна розповсюджувати серед пацієнток медзакладів, і постери формату А1 для розміщення у комунальних медичних закладах, адміністраціях, громадських просторах.

► Для отримання матеріалів у строк до 11 березня, будь ласка, заповніть контактну форму, в якій вкажіть дані для відправлення матеріалів Новою поштою (за рахунок проєкту).

 Спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних розроблений громадською організацією “Ліки Контроль” і благодійним фондом “280 днів. Його створено за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що реалізується Фондом Євразія, та за сприяння Міністерства цифрової трансформації України й підтримки Фонду Східна Європа. Інформаційні партнери проєкту – НСЗУ  і МОЗ України.