5-та дводенна зустріч в рамках проекту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» який реалізовується Solidarity Fund PL in Ukraine https://www.facebook.com/solidarityfund.ua, https://www.facebook.com/solidarityfundpl відбулася 15- 16 квітня 2024 року у місті Черкаси перед стажуванням у Республіці Польща представників Тернівської територіальної громади.
Впродовж заходу презентували аналізи SWOT і TOWS та виявленні причини і які вони можуть потягнути за собою наслідки у соціальних ключових проблемах нашої громади за методикою “дерево проблем”. Ознайомилися з працями, досвідом роботи по розробленню Стратегій польських колег.
Головний експерт проекту пан Мірослав Ольчак детально ознайомив учасників команд з методиками “дерево цілей” та GROW, які синхронно нас виведуть до основних цілей і сформують шляхи мінімізації певних соціальних проблем.
Дякуючи Solidarity Fund PL in Ukraine, прекрасним експертам проекту, згуртованої і компетентної роботи команди, Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program, Тернівська територіальна громада отримує важливий досвід у вибудові соціальної сфери.

Залишити відповідь