До якого органу та за якою формою необхідно подавати заяву для отримання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним?


До якого органу та за якою формою необхідно подавати заяву для отримання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним?

Якщо діяльність підприємства пов’язана з вирощуванням с/г продукції, наданням послуг, або виробництвом, для уникнення в подальшому блокування кодів УКТЗЕД можна подати Таблицю даних платника податку, форма  j1312303, f1312303.

Подається Таблиця даних платника податку разом із поясненням та копіями первинних документів, що підтверджують проведення господарської діяльності.

У поясненні слід зазначити:

– основні засоби (сюди відноситься земля, приміщення, техніка)

– людські ресурси (якщо працюють члени фермерського господарства то вказати це у поясненні)

– матеріали, завдяки яким безпосередньо відбувається господарський процес (сюди відноситься, насіннєвий матеріал, добрива, комплектуючі, основні постачальники, покупці).

Наявність основних засобів, що використовуються у виробництві, вирощуванні або наданні послуг, повинні бути зазначені в 20-ОПП

Таблиця складається с 4 стовпчиків.

1- Порядковий номер.

2- Основний вид діяльності.

3- Затратна частина (податковий кредит), що використовується у виробництві.

4- Той код УКТЗЕД або ДКПП який блокується.

Одночасне заповнення рядків щодо придбання та реалізації товарів, робіт, послуг не допускається.

До Таблиці необхідно додати підтверджуючі документи в pdf форматі:

–  підтвердження землі – довідка з сільської ради, або договір оренди, або витяг з державного реєстру речових прав, якщо паї – договори з пайовиками.

–  підтвердження урожайності та засіву с/г культур (зокрема й статзвітність – 4 СГ, 29 СГ, 37 СГ)

–  підтвердження використання техніки

–  підтвердження людських ресурсів

–  підтвердження сформованого податкового кредиту – (договори, видаткові, оплати за насіннєвий матеріал, або комплектуючі, паливо, добрива, запчастини, перевезення

–  підтвердження реалізації товару, або послуги – договір, ТТН, видаткова, оплата за проданий товар, або послугу.

Але, якщо в майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована – як на регіональному, так і на центральному рівнях.

 

Залишити відповідь