У Смілі відкрилася «Майстерня подарунків «Mari Buket»

   У Смілі відкрилася «Майстерня подарунків «Mari Buket»          

Пані Марина після закінчення школи навчалася у педагогічному вузі та здобула вищу освіту за фахом вчитель математики. Після закінчення жінка досить успішно будувала свою кар’єру на освітянській ниві. У Березняківській школі пані Марина пропрацювала до декретної відпустки.

В цей час у молодого подружжя народився син – особлива дитина, який потребував посиленої уваги та підтримки від його батьків. У житті пані Марини розпочався складний період, і аби відволікатись від сумних думок, почала створювати оригінальні подарунки – їстівні букети із сухофруктів, цукерок, фруктів, що оформлювалися з використанням кульок , яскравих вітальних боксів та скриньок.

Одним із перших замовлень стало замовлення чоловіка на день народження його керівника. Потім такі замовлення почали робити знайомі, рідні, друзі. Відео та фото готових букетів Марина викладала в інтернет та отримувала величезну кількість лайків та схвальних коментарів від поціновувачів її подарунків. Оригінальні композиції здобули значний попит.

А потім війна, і шок, і відчай, і розгубленість, бо пані Марина вже мала двох діток. Стало не до улюбленого заняття. Та раптом –  один дзвінок з проханням зробити смачний букет для підтримки  та привітання маленької дівчинки.

Переборола себе… Життя продовжується, людям потрібні промінчики позитиву та радості. І знову звідусіль, навіть з-за кордону, посипались замовлення. Онука, яка виїхала за кордон, просила зробити подарунок бабусі в Україні і записати відео. Інші замовлення відправлялись поштою. Багато подарунків відправлялись на передову  від  наречених, дружин, коханих, які хотіли порадувати своїх захисників. Кількість людей, що хотіли зробити незвичайний сюрприз близьким та рідним збільшувалась. Лише на свято жінок було понад 127 замовлень. Таке цікаве хобі почало переростати у серйозну та відповідальну справу.

Майстриня зрозуміла, що її подарунки дуже потрібні людям. А також вона мала велику підтримку чоловіка, який називає її не інакше як « бізнес-вумен». Тому побачивши інформаційне повідомлення на сторінках Facebook  Смілянського управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ про можливість отримання гранту , – довго не вагалася – скористалась грантовою програмою  «#власна_справa» , подала заявку та бізнес-план на його отримання.

І, врешті-решт, бізнес-ідея пані Марини перемогла. А результатом її кропіткої  праці є відкриття та презентація 25 травня в місті Сміла «Майстерні подарунків «Mari Buket» . Підприємниця  радо запрошує усіх відвідати крамничку. А в подальших її планах проводити майстер-класи та навчати охочих створювати таку красу.

«Я дуже рада, що отримала грант від служби зайнятості, бо тепер я зможу втілювати всі мої творчі мрії у життя» – дякувала пані Марина.

Гранти на власну справу

https://www.dcz.gov.ua/people/micro

«#власна_справa»

Інформацію підготувала І Дмитренко.