Увага! Підвищена пожежна небезпека
Згідно інформації Черкаського обласного центру з гідрометеорології
11 червня, на Черкащині переважатиме сонячна, місцями спекотна та суха погода. Водночас денний прогрів та надходження теплого й вологого повітря сприятимуть розвитку купчасто-дощової хмарності, тому у другій половині дня місцями можливі короткочасні грозові дощі, подекуди шквали. На території області триває пожежонебезпечний період, існує ризик виникнення пожеж.
За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології 11 червня
по території області пожежна небезпека прогнозується: у Смілі та Чигирині – надзвичайна (5 клас); у Звенигородці та Золотоноші – висока (4 клас);
в Умані та Каневі – середня (3 клас); Жашкові – низька (2 клас).
Нагадуємо: потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем перебуваючи у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ, неподалік та на територіях об’єктів природно-заповідного фонду, інших природних екосистемах, у приватному житловому секторі.
Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки здатні позбавити від наслідків, завданих пожежею.