конкурс на посаду директора Малосмілянської школи

Тернівська сільська рада оголошує конкурс:

  • щодо визначення претендента на посаду директора Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тернівської сільської ради Смілянського району Черкаської області .

Місце знаходження закладу освіти: 20730, с. Мала Смілянка, вул. Центральна, 16 Смілянського району Черкаської області.

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, що володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше 3 років, володіють комп’ютерною грамотністю, мають високі моральні якості та стан здоров’я.

Кандидат на посаду подає документи:

– заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– автобіографію;

– копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного коду;

– копію документу про вищу педагогічну освіту;

– копію трудової книжки;

– довідку про стан здоров’я;

– фотокартки 4х6 – 2  шт.;

– мотиваційний лист у довільній формі обсягом до 350 слів;

– перспективний план розвитку навчального закладу.

 

  • на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури,  молоді та спорту  

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, що володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (дошкільна та початкова освіта), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або державній службі  не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах освіти не менше п’яти років, досвід роботи з комп’ютерними програмами.

Кандидат на посаду подає документи:

– заява про участь у конкурсі;

– заповнена особова картка (форма П2-ДС)  з відповідними додатками;

– фотокартки 4х6 – 2  шт.;

– копії документів про освіту;

– копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного коду;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua)

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в газеті «Смілянські обрії» та на офіційному веб-сайті Тернівської сільської ради, за адресою: вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.

 

Конкурсний відбір буде проведено 06  вересня 2019 року за адресою  вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.

 

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за електронною адресою: voternivka@ukr.net  та телефоном 098-310-17-60 .

 

 

 

 

Інформація

щодо місця, етапів проведення конкурсу на посаду директора Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Тернівської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Місце проведення конкурсу Відділ освіти культури,  молоді та спорту  

вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області

Етапи та строки проведення конкурсу

 

 

1. Перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам та допуск претендентів до участі у конкурсному відборі(упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів).

 

Дата початку конкурсного відбору, його етапи та тривалість (за рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково) 3. Проведення конкурсного відбору відбудеться в три етапи з 06.08.2019 року, початок 9.00:

І етап – письмове тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (тривалість не довше 30 хвилин);

ІІ етап – вирішення письмового ситуаційного завдання на знання професійних компетентностей (тривалістю не довше 30 хвилин);

ІІІ етап – презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не довше 10 хвилин на одну презентацію)

4. Визначення переможця конкурсу або визнання конкурсу таким, що не відбувся (в день проведення презентації плану розвитку закладу освіти).

5. Оприлюднення результатів конкурсу (упродовж двох робочих днів з дня закінчення конкурсу).

Інформація щодо переліку питань та форми тестування, зразка ситуаційного завдання та критеріїв їх оцінювання Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання розміщуються на офіційному веб-сайті Летичівської селищної ради та офіційному веб-сайті  відділу  освіти , молоді та спорту Летичівської селищної ради