Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юриста відділу юридично-кадрового забезпечення

ОГОЛОШЕННЯ

 Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста-юриста відділу юридично-кадрового забезпечення

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавр, вільне володіння державною мовою, впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

  • Заява про участь у конкурсі;
  • Заповнена особова картка/форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • Автобіографія;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копія документа, який засвідчує особу;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua)

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в газеті «Смілянські обрії» та на офіційному веб-сайті Тернівської сільської ради, за адресою: вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.

Термін подання заяв до 12.09.2019 року

Конкурс проводитиметься 13.09.2019 року

Додаткова інформація за тел. 0967043603 або за адресою: вул. Центральна, 35 с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.