Новорічна майстерня ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Тернівка

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииЗима. Грудень. У кожного святковий настрій. І дорослі, і малеча вірять в диво, яке ніби літає в повітрі, очікуючи слушної нагоди постати у всій своїй красі. А ще, з приходом цієї пори року на дітлахів чекає безліч подарунків, розваг і незвичайних, таємничих пригод. І саме тому шкільні будні перетворилися на дивовижну казку для маленьких здобувачів освіти. У кожному класі свою діяльність розпочала майстерня Діда Мороза. Школярі стали умілими помічниками у виготовленні новорічних прикрас.
Кожного дня нові поробки, які неодмінно стануть чудовою окрасою шкільних класів та коридорів.

Діти першого класу показали майстер-класи по виготовленню гірлянд, новорічних поробок та різноманітних іграшок.
Хоча й не має снігу на вулиці, та дітлахи змогли зліпити справжніх красенів-сніговиків, щоправда лише на папері. Але вони такі ж чудові та величаві, немов справжні. А щоб було тепліше холодної пори, в нагоду стануть різнокольорові рукавички, проте зігрівають вони тільки погляд.
Учні другого класу теж жваво долучилися допомагати у виготовлені новорічних поробок. Кожного дня діти з нетерпінням чекали на новий майстер-клас. Як же любо спостерігати за уважними, зацікавленими малюками, які, з посмішкою на обличчі, вирізали кожну деталь до нової роботи. Серед яскравих дитячих робіт було виготовлення Діда Мороза, янголяток, новорічних зірочок, незвичайних сніговиків, а також новорічного символа – мишки на ймення Добрушка.
Незвичайними поробками здивували і учні третього класу, які майстерно підходили до виготовлення новорічних прикрас. У процесі роботи учні подавали свої ідеї, коригували уже зроблені поробки, додавали власні елементи аби вийшло яскраво, неповторно та красиво.
А справжніми майстрами своєї дитячої справи стали учні 4 класу. Вони з легкістю переймають досвід, діляться власними творчими задумами та створюють справжні шедеври на зимову тематику. Чарівні сніговики з ватних дисків ніби оживають у дитячих долоньках і закликають до чарівної, таємничої, доброї казки. Маленькі янголики стануть не тільки окрасою новорічної ялинки, а й справжнім оберегом для того, хто їх створив.
Та і це ще далеко не всі корисні та добрі справи, які об’єднують молодшу ланку шкільної родини. Вагомою спільною справою дітей та учителів стало оформлення фотозон. Які захоплюють своєю величчю дитячої наполегливої, клопіткої та спільної роботи. Вони втішають погляд кожного, хто завітає до малюків у їхній початковий куточок. А новорічна, по-домашньому затишна, загадкова атмосфера біля декоративного каміна, заповнює весь простір навколо, надихаючи на теплі спогади, яскраві враження та дружню розмову з найближчими людьми.
У процесі створення святкових композицій учні взяли участь в акції «Збережи ялинку», створивши власний новорічний віночок з підручних засобів, і ніяких живих ялинкових гілочок.
З кожним днем діти все більше нового дізнаються про традиції святкування прийдешніх свят та особливості підготовки до них.
Справжньою казкою стало для учнів свято Миколая. Саме в цей день діти із захопленням взяли участь у квесті, де проявили свій командний дух, свої уміння та навички, свою творчість та креативність, а також наполегливість та спритність. Діти «ліпили» сніговиків, малювали красуню-ялинку, грали у паперові сніжки, танцювали колективний флешмоб. А підсумковим завданням було зробити командне селфі. Це було весело, креативно, чудово і незабутньо. Інколи бракує слів аби передати ту масу позитивних дитячих емоцій які проявляють учні, виконуючи різноманітні завдання. Справжньою несподіванкою свята стали солодкі подарунки від Святого Миколая. Вони дещо приголомшили малечу і, на якусь мить, маленькі здобувачі освіти повірили у диво.
Незмінними помічниками, наставниками та порадниками в учнів є і залишаються повсякчас звичайно ж їхні вчителі Задорожна Л.А., Приймак Ю.В., Ярова О. І., Синиця О.В. та Карпенко Н. А.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и ребенок
На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Юлія Корінна, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол, ребенок и в помещении
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол, в помещении и еда