Як поєднати безкоштовне фахове навчання та відпочинок на морі?

Ви помітили, що соціальні мережі та реклама google переповнені пропозиціями коштовного навчання за робітничими професіями? Стати перукаркою, манікюрницею чи кухарем пропонують за вартісними цінами. В тизерах навіть перші лекції обіцяють безкоштовними. Мати робітничу професію стає все модніше – адже багато пропозицій від роботодавців є не тільки в Україні, а й за кордоном. Та й в перспективі можна відкрити власну справу.

Але все набагато простіше. Отримати робітничу спеціальність можна безкоштовно, якщо звернутися до центру зайнятості.

А що може бути приємніше, ніж навчання біля моря? Тому Смілянський міськрайонний центр зайнятості радить Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Серед смілян уже є ті, хто на собі відчув переваги навчання саме у цьому закладі. До прикладу, манікюрниця Ольга Гірш розповідає: «Навчалася я влітку. Проживання в гуртожитку – безкоштовне. Я витрачала кошти тільки на харчування. Поряд було море. Тож, після насиченої навчальної програми ми весело проводили час. Засмагали, купалися. Нас навчали професіонали. На заняттях давали поради з медицини, права, реклами. Консультували дизайнери, успішні власники бьюті-бізнесу.»

До речі, Ольга має вищу освіту. Але у регіоні роботи за фахом для неї не було. Тож вона перевчилася і тепер має амбіції щодо відкриття власної справи.

Тому, якщо за якихось причин вам не вдалося вступити до вишу чи навчання є не підйомним для сімейного бюджету, – це не привід засмучуватися. Звертайтеся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості, 1 поверх, кабінет №3. За допомогою тестування вам допоможуть визначити підходящу саме вам професію та допоможуть із навчанням.

У Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» можна здобути професію

  • сфери послуг: адміністратора, бармена, контролера-касира, касира в банку, манікюрника, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, продавця непродовольчих товарів, перукаря (перукаря-модельєра), офіціанта, покоївки, кухара, продавця продовольчих товарів, педикюрника;
  • промисловості: оператора верстатів з ПК, оператора котельні, слюсара-ремонтника, електрогазозварника, токаря, фрезерувальника;
  • будівництва: електромонтажника з електроосвітлення та освітлювальних мереж, лицювальника плиточника, слюсаря-сантехніка, робітника із комплексного обслуговування і ремонту будинків, штукатура, столяра.

Доступне навчання за напрямами:

  • Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
  • Виконання робіт за ПК за програмою користувача.
  • Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу.
  • AutoCAD – система автоматичного проектування і креслення.
  • Будова та правило користування верстатами з програмним керуванням.
  • Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу.
  • Ручне агргоно-дугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом.

Термін навчання від 2,5 до 8,5 МІСЯЦІВ.

В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання. Всі навчальні приміщення світлі та просторі, зі зручними меблями, системою кондиціювання.

Навчально-виробничі майстерні обладнані сучасними верстатами з числовим програмним керуванням, приладами, пристроями та інструментами. Робочі зони обладнані спеціальними тренажерами.

У гуртожитку – двомісні кімнати із санвузлом, душовою, новими меблями, телевізором, кондиціонером. На кожному поверсі є по дві кухні з електроплитами, витяжками, мікрохвильовими печами та необхідним посудом. Є спеціальні приміщення для прання і прасування. Є кімнати самопідготовки та спортивний зал.

До комплексу навчально центру входять три будівлі: гуртожиток на 300 місць, 4-х поверхова будівля майстерень, 5-ти поверхова будівля адміністративно-навчального центру. Весь комплекс опалюється власною газовою котельнею, будівлі оснащені ліфтами, системами кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації, контролю доступу, комп’ютерною мережею з власною потужною серверною, телебаченням, голосовим зв’язком.