ЗА МИР, СВОБОДУ, СПОКІЙ…

На изображении может находиться: 11 человек, люди стоят и на улицеЗА МИР, СВОБОДУ, СПОКІЙ…
У січні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив нашу рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув у кривавих боях. Навіть через десятки років ті далекі події не втрачають своєї значимості.
Героїчний подвиг нашого старшого покоління, його стійкість, мужність у роки суворих випробувань – це приклад того, як треба любити свій народ, берегти свою землю.
28 січня 2020 року у ЗЗСО І-ІІ ст. с. Сердюківка відбулися години спілкування та біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди річниці визволення с.Сердюківка від нацистських окупантів. Виступив староста села Ресенчук М.В.. Урочистою ходою учасники мітингу пройшли центральною вулицею с.Сердюківка.

У ході мітингу пам’ять всіх полеглих під час визволення було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам. Вшанували пам’ять Олега Новохатька. Живі квіти, запалені лампадки, свічки біля меморіальної дошки засвідчили глибоку шану..
Впевнені, що ця пам’ятна дошка нагадує майбутньому поколінню про героїчне життя Олега, а пам’ять про Героя України на завжди залишиться в серцях людей.
Дякуємо за подвиг і вірність Україні.
Слава Україні! Герої не вмирають!
Дякуємо вчителю історії Малько Н.П. за захід, який у пам’яті кожного….

На изображении может находиться: 11 человек, люди стоят и на улице
На изображении может находиться: 14 человек, люди стоят, на улице и природа
На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице