Смілянам пропонують безкоштовно навчатися за робітничими спеціальностями в Одесі

За сприяння центру зайнятості є можливість безкоштовно навчатися у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та відпочивати на морі у вільний час.

Доступні такі професії:

  • сфера послуг: адміністратора, бармена, контролера-касира, касира в банку, манікюрника, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, продавця непродовольчих товарів, перукаря (перукаря-модельєра), офіціанта, покоївки, кухара, продавця продовольчих товарів, педикюрника;
  • промисловість: оператора верстатів з ПК, оператора котельні, слюсара-ремонтника, електрогазозварника, токаря, фрезерувальника;
  • будівництво: електромонтажника з електроосвітлення та освітлювальних мереж, лицювальника плиточника, слюсаря-сантехніка, робітника із комплексного обслуговування і ремонту будинків, штукатура, столяра.

Навчання за напрямами:

  • Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
  • Виконання робіт за ПК за програмою користувача.
  • Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу.
  • AutoCAD – система автоматичного проектування і креслення.
  • Будова та правило користування верстатами з програмним керуванням.
  • Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу.
  • Ручне агргоно-дугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом.

Термін навчання від 2,5 до 8,5 МІСЯЦІВ.

В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання. Всі навчальні приміщення світлі та просторі, зі зручними меблями, системою кондиціювання.

Навчально-виробничі майстерні обладнані сучасними верстатами з числовим програмним керуванням, приладами, пристроями та інструментами. Робочі зони обладнані спеціальними тренажерами.

У гуртожитку – двомісні кімнати із санвузлом, душовою, новими меблями, телевізором, кондиціонером. На кожному поверсі є по дві кухні з електроплитами, витяжками, мікрохвильовими печами та необхідним посудом. Є спеціальні приміщення для прання і прасування. Є кімнати самопідготовки та спортивний зал.

До комплексу навчально центру входять три будівлі: гуртожиток на 300 місць, 4-х поверхова будівля майстерень, 5-ти поверхова будівля адміністративно-навчального центру. Весь комплекс опалюється власною газовою котельнею, будівлі оснащені ліфтами, системами кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації, контролю доступу, комп’ютерною мережею з власною потужною серверною, телебаченням, голосовим зв’язком.

Контактний тел. навчального закладу: (048)705-44-09, (048)705-44-11.

Фахівці центру зайнятості допомагають визначитися із підходящою саме вам професією та допоможуть підібрати навчальний заклад. Консультації за телефоном 4-25-26.

Інформація СМРЦЗ