ОГОЛОШЕННЯ

Тернівська сільська рада оголошує конкурс щодо визначення претендентів на посади директорів Малосмілянської та Сердюківської  початкових  шкіл Тернівської сільської ради Смілянського району Черкаської області .

Місце знаходження закладів освіти: с. Мала Смілянка, вул. Центральна, 16 та с. Сердюківка вул. Дмитра Лопатка, 50 Смілянського району Черкаської області.

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, що володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше 3 років, володіють комп’ютерною грамотністю, мають високі моральні якості та стан здоров’я.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

– заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– автобіографію;

– копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного коду;

– копію документу про вищу педагогічну освіту;

– копію трудової книжки;

– довідку про стан здоров’я;

– фотокартки 4х6 – 2  шт.;

– мотиваційний лист у довільній формі обсягом до 350 слів;

– перспективний план розвитку навчального закладу.

Конкурс проводиться поетапно та полягає у:

– попередньому розгляді документів на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам до зайняття вакантної посади;

– вивченні конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа, перспективного плану розвитку навчального закладу;

– проведенні конкурсного відбору (шляхом співбесіди з претендентом) та аналізі проведеної учасником конкурсу відкритої публічної презентації. Презентація плану розвитку закладу відбувається прилюдно.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в газеті «Смілянські обрії» та на офіційному веб-сайті Тернівської сільської ради, за адресою: вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.

Конкурсний відбір буде проведено 31 липня 2020 року за адресою  вул. Центральна, 35, с. Тернівка Смілянського району Черкаської області.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за електронною адресою: voternivka@ukr.net  та телефоном 098-310-17-60 .