з 8 березня! Привітання від голови ТЕРНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! 

ДОРОГІ ЖІНКИ ТЕРНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! 

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

    Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Від всієї душі бажаю  здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій,   поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та  родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день. Нехай оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають  від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.   Щоб кожен день  життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Добрі та ласкаві берегині людського роду та хранительки родинного вогнища – ВИ НАЙДОРОЖЧЕ, що є в житті у чоловіків, даруєте життя, натхнення та любов.

Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить ВАС і кого любите ВИ.

Зі  святом!

З повагою

Юрій    КРИВДА