Зміна порядку виплати і доставки пенсій

  • Зміна порядку виплати і доставки пенсій

З метою ознайомлення мешканців краю зі змінами порядку виплати пенсій заступник начальника відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) м. Сміла провела зустріч з членами ради ветеранів та активом ветеранської      організації.

Представник Пенсійного фонду поінформувала ветеранів про                    запровадження змін в організації виплати пенсій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 277 від 29.03.2021 р. «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Повідомив, що з         1 вересня нинішнього року виплати здійснюватимуться через банківські        установи. Для цього кожен отримувач пенсії та соціальної допомоги має          відкрити рахунок в одному з обраних уповноважених банків. Зазначила, що      доставка пенсій додому за рахунок бюджетних коштів здійснюватиметься     тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи,     людям похилого віку, старшим 80 років, та тим громадянам, котрі за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують стороннього догляду.

Принагідно Алла Кірієнко ознайомила представників ветеранської            організації з широким спектром електронних послуг Пенсійного фонду України, які дають змогу оперативно отримувати потрібну інформацію та       послуги з пенсійного забезпечення у будь-який час не виходячи з дому.            Закликала користуватись сучасними сервісами пенсійної служби та за             виникнення потреби в роз’ясненнях пенсійних питань звертатись до сервісного центру дистанційними засобами зв’язку – за телефоном гарячої лінії.