МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Центром зайнятості здійснюються різні заходи щодо сприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення, запобігання безробіттю, зокрема організовуються міні-ярмарки вакансій. У ході проведення такого заходу роботодавці можуть особисто поспілкуватися з претендентами на роботу, розповісти про умови та оплату праці, підібрати собі працівників з числа безробітних.

В даному напрямку вже майже 2 роки Смілянський міськрайонний центр зайнятості успішно співпрацює з компанією «Аптів Сервіс Україна». Компанія «Аптів СервісУкраїна» займається виготовленням електрокабельної продукції для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto . На даний час компанія пропонує: навчання та роботу на підприємстві ДП ВО «Карпати», м.Івано-Франківськ; офіційне працевлаштування; навчання на робочому місці; безкоштовне транспортування до м.Івано-Франківськ та в зворотньому напрямку 1 раз на місяць; 3-змінний графік; безкоштовне проживання; зарплата 15 тис.грн на руки; після закінчення навчання – працевлаштування на ТзОВ «Аптів Сервіс Україна» в м.Черкаси. Наразі завершується  процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та готується  персонал.

За час співпраці Смілянського міськрайонного центру зайнятості та компанії «Аптів Сервіс Україна»  проведено 46  міні-ярмарок вакансій  (зокрема в 2021 році –  8) в яких прийняло участь близько 650 осіб. Як результат – працевлаштування 19 осіб, з яких 15 осіб  працевлаштовані у цьому році.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців та осіб, які шукають роботу, брати активну участь у міні-ярмарках вакансій.